سلام

این صفحه مخصوص خریداران پک پرینوش هست.

اینجا یکسری تمرینات مدیتیشن و یوگا رو قرار می دم. این تمرینات فوق العاده ن.

یکی از فواید یوگا کاهش استرس و آرامش اعصاب است، دقیقا همان چیزی که در دوران قاعدگی یا پیش از آن به علت جا به جایی سطح هورمون ها تحت تاثیر قرار می گیرند. حرکات کششی و ذهنی یوگا نه تنها در دوره ی یاد شده بلکه حتی برای شروع روز یا وسط یک روز پر مشغله دقیقا زمانی که از حجم زیاد کار و استرس وقت سر خاراندن هم نداری می تواند بسیار موثر باشد. انجام فقط ۱۰ دقیقه از این حرکات اما به نوع صحیح آن، می تواند نتیجه ای قابل مشاهده در تو ایجاد کند.
یکی از این حرکات که باعث کاهش دردهای کمر در زمان عادت ماهیانه می شود و برای افزایش جریان خون در لگن خاصره کاربردی است، حرکتی به تقلید از مار کبری ست.

تمرین یوگا برای پریودی

ابتدا اصطلاحا به حالت دمر و روی شکم می خوابیم و پیشانی را به آرامی روی زمین قرار می دهیم و یا به پشت دست هایمان می چسبانیم.
باسن را منقبض کرده و کف دست ها را کنار سر قرار می دهیم و به کمک آن ها سر را از روی زمین بالا می آوریم. حالا همچنان در عین حفظ انقباض ناحیه باسن و لگن، با کمک فشار دست ها بر روی زمین قفسه سینه را نیز از سطح زمین جدا کرده و به آرامی آرنج مان را صاف می کنیم. تا جایی که می توانیم به بدن مان حالت کشیدگی می دهیم و سپس به ترتیب آرنج را خم کرده و قفسه سینه، لگن و سر را به حالت اولیه باز می گردانیم. این حرکت علاوه بر کاهش درد کمر باعث تنظیم قاعدگی و کمک به رفع یبوست نیز می شود.
نکته های در گوشی: اگر درون رحم خود یک فندق را حمل می کنی، کمرت آسیب دیده است و یا سر درد های شدید داری این حرکت را انجام نده.

تمرین یوگا برای روز های پریودی

PLEASE SHARE US!
Vel eros amet amet mauris a habitasse scelerisque? Vel urna dis et, placerat phasellus, diam in! Placerat nec facilisis, tortor tristique. Arcu placerat sagittis, velit lorem scelerisque egestas. Lundium et, ultrices, et tempor vel proin est! Lundium sociis ac, ut ultricies ridiculus ultricies pulvinar scelerisque et adipiscing auctor, urna platea non rhoncus magna egestas montes platea sed porta nisi porta, mus integer porta elit.
صبر کن! چند لحظه صبر کن
فاطمه بیات از اصفهان، مربا گلبرگ زعفران و شربت گلبرگ زعفران رو درست کردن و دستور پخت اش و عکس ها اش رو برای ما فرستادن همین الان می تونی فایل اش رو دانلود کنی
کاقیه شماره تماس و اسم تون رو وارد کنید
یه لحظه صبر کن، یه پیشنهاد خوب دارم
فاطمه بیات از اصفهان که بعد از خوندن این مقاله، مربای گلبرگ زعفران رو درست کردن تک تک تجربیات شون رو به صورت گام به گام بهمون گفتن، اگه دوست داری تجربه های فاطمه خانم بیات رو بخونید، همین الان می تونی دانلود کنی
 خیالت راحت راحت، که از اسم و شماره شما هیچ سوء استفاده ای زعفروش نخواهد کرد.